Arautegia

Inprimatu

EBAZPENA, 2023ko martxoaren 10ekoa, HABEko zuzendariarena, Helduen Euskalduntzearen Oinarrizko Curriculumean zedarritutako komunikagaitasun-mailak egiaztatzeko 2023. urteko probetarako aztertzaileak izendatzeko dena.

Identifikazioa

  • Lurralde-eremua: Autonomiko
  • Arau-maila: Ebazpena
  • Organo arau-emailea: HABE; Kultura eta Hizkuntza Politika Saila
  • Jadanekotasuna-egoera: Indarrean

Aldizkari ofiziala

  • Aldizkari ofiziala: EHAA (Euskal Herria)
  • Aldizkari-zk.: 54
  • Hurrenkera-zk.: 1370
  • Xedapen-zk.: ---
  • Xedapen-data: 2023/03/10
  • Argitaratze-data: 2023/03/17

Gaikako eremua

  • Gaia: Kultura eta Kirola; Gizarte gaiak eta emplegua; Administrazioaren antolamendua; Ingurune naturala eta etxebizitza
  • Azpigaia: Lana eta enplegua; Gobernua eta herri administrazioa; Nekazaritza eta arrantza; Funtzio publikoa

Testu legala

Aurkibidea erakutsiAurkibidea ezkutatu

Kultura eta Hizkuntza Politikako sailburuaren 2020ko irailaren 9ko Aginduak, euskarazko komunikagaitasun-mailen ebaluazioa eta egiaztatzegintza arautzen ditu, eta euskara-ikasle helduentzako dirulaguntzen deialdietarako irizpideak finkatzen ditu. Agindu honen 14. artikuluaren babesean, HABEko zuzendariak, 2022ko abenduaren 21eko, 2023ko otsailaren 14ko eta 2023ko martxoaren 8ko ebazpenen bidez, aurtengo egiaztatze-deialdiak egin zituen.

Gero, Ebaluazio- eta Egiaztatzerako Arloaren proposamena aztertu, eta ondorioztatu da aipatu deialdietan egiaztatze-eginkizunetan aztertzaile aritzekoak diren hautagaiek betetzen dituztela zeregin horiek egiteko eskatzen diren baldintzak.

Beraz, 2020ko irailaren 9ko Aginduan xedatutakoari jarraikiz, eta Helduen Euskalduntzearen Oinarrizko Curriculumean (HEOCean) zedarritutako euskarazko komunikagaitasun-mailak egiaztatzeko 2023an egingo diren deialdiak gauzatzeko, honako hau

Lehenengoa. Ebazpen honen eranskinean aipatzen diren pertsonak mailaz mailako aztertzaile izendatzea, HEOCean zedarritutako mailak egiaztatzeko 2023an izango diren HABEren deialdietako entzumen-, irakurmen-, idazmen- eta mintzamen-probak zuzendu eta kalifikatzeko.

Deialdi hauetan matrikulatuen kopuruak egindako aurreikuspenak gaindituko balitu, HABEren Ebaluazio- eta Egiaztatzerako arloburuak zenbait aztertzaile mailaz alda litzake, beharrei egoki erantzun ahal izateko.

Bigarrena. Interesdunei jakinaraztea administrazio-bidea agortzen ez duen Ebazpen honen aurka egiteko, gora jotzeko errekurtsoa jar daitekeela Kultura eta Hizkuntza Politikako sailburuaren aurrean, Ebazpen hau Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratu eta hurrengo egunetik hasita hilabeteko epean.

Donostia, 2023ko martxoaren 10a.

HABEko zuzendaria,

JOKIN AZKUE ARRASTOA.

B1 maila:

Abad Salas, Rakel.

Agirregomezkorta Huizi, Nagore.

Aguirre Ibaez, Javier.

Alberdi Arriola, Leire.

Alberdi Igartua, Beat.

Allika Barrena, Unai.

Alonso Pinto, Xabier.

Altzibar Ormaetxea, Josune.

Alvarez Cid, Ane.

Alvarez Garca, Nahia.

Alvarez Viteri, Nora.

Apaolaza Urkiola, Karmele.

Araluzea Itza, Ainhoa.

Aranburu Izeta, Joxe Miguel.

Arandia Morgaetxebarria, Ane.

Aranegi Escudero, Camino.

Aranzadi Zurutuza, Virginia.

Arbide Izquierdo, Itziar.

Aristi Aldabaldetreku, Kaiet.

Arrizabalaga Andreu, Ane.

Arroyo Diez, Andrea.

Arruti Roteta, Nadhet.

Artola Llanos, Iratxe.

Arzalluz Azkue, Elisabete.

Aspe Aspe, Ester.

Astigarraga Echave, Kistie.

Aurrekoetxea Terradillos, Mikel.

Azpiroz Atxukarro, Eli.

Balantzategi Ibargoitia, Aitziber.

Barrenetxea Larrinaga, Gorka.

Barrera Diez, Ana.

Baztarrika Abrego, Maritxel.

Begiristain Basterretxea, Begoa.

Begiristain Grado, Maialen.

Bejarano Ayerbe, Janire.

Benito Zendegi, Maite.

Bergara Bikendi, Amaia.

Beristain Uriarte, Arrate.

Cabrera Barainka, Ander.

Caizares Olaizola, Amets.

Carmona Basagoiti, Ana Isabel.

Castillo Otero, Shandra.

Castro Garrote, Carla.

Castro Ubetagoyena, Ainhoa.

Ceberio Yarza, Moira.

Cortezon Goikoetxea, Eider.

Cuadrado Angoitia, Garazi.

De la Rica Junquera, Joxerra.

De Sosa Zubillaga, Itsasne.

Diaz de la Barcena Vallejo, Eneko.

Egia Gonzalez, M. Yermo.

Eizaguirre Zufiaurre, Andoni.

Elizburu Egiazu, Oskar.

Eraa Arbulu, Ane.

Erkizia Estringana, Ainhoa.

Esnaola Aldanondo, Iratxe.

Etxabe Chamorro, Ainhoa.

Etxauz Dieguez, Ainhoa.

Fdez de Gamarra Marcos, Maider.

Flix Butron, Elisa.

Fernandes Pires, Laura.

Fernandez Martin, Jone.

Fernandez Sixto, Belen.

Garai Etxebarria, Xabier.

Garaio Mugarza, Idoia.

Gartzia Lizarralde, Beat.

Goikoetxea Zarandona, Maite.

Gondra Lazaro, Amaia.

Goi Berasarte, Ainara.

Gonzalez Pereira, Jon Eritz.

Gordobil Garcia de Albeniz, Amagoia.

Gorospe Albizu, Edurne.

Gurrutxaga Jauregi, Mariaje.

Gurrutxaga Ruiz, Larraitz.

Gutierrez Lorenzo, Uxue.

Gutierrez Rivas, Luberi.

Hidalgo Gereu, Xanti.

Iceta Irastorza, Amagoia.

Igual Romo, Leire.

Iigo Oraindi, Leire.

Intxausti Aranguren, Gorka.

Iparragirre Herrero, Asier.

Iparragirre Lopetegi, Andrea.

Irurozki Artaxo, Maider.

Itza Okamika, Katalin.

Jainaga Larrinaga, Zihara.

Lamborena Lasala, Eguznerea.

Larrabeiti Orroo, Izaskun.

Larrabeiti Orroo, Unai.

Lauzurica Maturana, Estibaliz.

Legarreta Gorroo, Ibai.

Lejarreta Goyarzun, Iraide.

Linazasoro Lopez, Maitane.

Lizarazu Legorburu, Edurne.

Lizarralde Sagastizabal, Jokine.

Madariaga Muruaga, Arantza.

Madinabeitia Ezkurra, Kora.

Marta Linares, Iratxe.

Martin Henandez, Isabel.

Martin Monroy, Borja.

Martinez Calvo, Lorena.

Mendoza Daz, Alba Estefania.

Mintegi Elorrieta, Amaia.

Monasterio Gutierrez, Leire.

Moyano Bercedo, Juli.

Mozo Romero, Erika.

Mugika Balanzategi, Mertxe.

Mujika Otegi, Itxaso.

Navascus Basterra, Mikel.

Odriozola Larraaga, Nerea.

Oliva Bilbao, Borja.

Orcasitas Aguirre, Jon.

Osa Basurco, Jone.

Osoro Vitores, Iratxe.

Ozaita Azpiroz, Irati.

Pereda Iriondo, Olatz.

Ramos Etxezarreta, Josu.

Robles-Arangiz Kruzelegi, Nagore.

Sagasti Saenz de Buruaga, Koldo.

Salsamendi Rodriguez, Andoni.

Santamara Gonzlez, Eva.

Sarasola Amigorena, Maddi.

Sasiain Aranbarri, Jon Kurutz.

Solaun Martnez, Julen.

Sotch Carnero, Naroa.

Tabernilla Sanchez, Irati.

Tejada Santxa, Argine.

Tobar Eguzkitza, Garazi.

Txakartegi Laka, Garikoitz.

Txapartegi Zumeta, Irati.

Ugarte Azpiri, Joseba.

Ulibarri Ibarrola, Oihane.

Uriagereka Santisteban, Haizea.

Uriarte Amundarain, Ainhoa.

Uribe Lamiquiz, Edurne.

Urizar Altuna, Maddi.

Urrutia Legarda, Oier.

Urtzelai Etxaniz, Axun.

Verde Machicado, Iker.

Zabala Etxabe, Eneritz.

Zengotitabengoa Jayo, Iker.

Zubia Markuleta, Josu.

Zubimendi Fernandez, Nerea.

Zugadi Onaindia, Amaiur.

Zugasti Egidazu, Maddalen.

Zuloaga Llantada, Iratxe.

B2 maila:

Anton Pradera, Sonia.

Abanzabalegi Areitio, Ane.

Abaunza Zearsolo, Josu.

Agirre Onaindi, Gentzane.

Agirreburualde Balerdi, Sorkunde.

Aio Aresti, Beatriz.

Alberdi Urzelai, Miren.

Aldaz Mujika, Irati.

Alkorta Agirrezabala, Jon.

Almenara Reyes, Juan.

Altuna Zugazaga, Saioa.

Alvarez Garcia, Sara.

Alvarez Rodriguez, Jennifer.

Alvarez Surez, Mara Aranzazu.

Alzaga Olazabal, Beat.

Alzaga Urrutia, Nerea.

Amenabar Aramburu, Iaki.

Andueza Porcel, Gari.

Arbaiza Arriola, Jesus.

Arcelus Mgica, Alexander.

Argote Martin, Aitor.

Aristi Alberdi, Ane.

Aristimuo Basurko, Leonor.

Arostegi Aboitiz, Leiore.

Arrazola Jimenez, Miren Ezozia.

Arrese-Igor Olascoaga, Amaia.

Arriazu Brouard, Marta.

Artetxe Menika, Jon.

Artola Agirrezabal, Oier.

Astoreka Perez, Arkaitz.

Astorkia Atutxa, Unai.

Atorrasagasti Magaa, Naiara.

Ayucar Castro, Alba.

Ballesteros Egiazabal, Saioa.

Barandiaran Alberdi, Maider.

Barandiaran Zubillaga, Haizea.

Barbolla Arlanzon, Zuberoa.

Barrenetxea Galarraga, Amaia.

Barrenetxea Zuluaga, Aitor.

Bastida Lizaso, Ane Itziar.

Basurto Luzuriaga, Jasone.

Beltza Zaldua, Amaia.

Bengoetxea Orue, Eder.

Beorlegi Otxandiano, Jorge.

Berasarte Arocena, Olatz.

Berrueta Baskaran, Unai.

Bilbao Bilbao, Gotzone.

Bilbao Bilbao, Jaione.

Blanco Closa, Josune.

Caballero Rodriguez, Karmina.

Calejero Beldarrain, Oihane.

Calvillo Zurutuza, Aitor.

Cao Mentxaka, Idoia.

Cantabrana Mardones, Esperanza.

Carcoba Madariaga, Naroa.

Cardaba Garcia, Izarne.

Casero Petralanda, Janire.

Cebrian Otxoa, Mari Jose.

Cenitagoya Arguinzoniz, Enrique.

Cerezo Baselga, Arantxa.

Corcuera Camino, Julen.

Cueto Garcia, Arantza.

De Gregorio Sanchez, Itziar.

De la Fuente Aranzubia, Eneko.

Del Campo Etxeberria, Maddi.

Diaz Urbieta, Jone.

Diez de Diego, Kerman.

Dobaran Larragan, Maite.

Dorronsoro Taboada, Egoitz.

Eceiza Arana, Ander.

Eguen Alberdi, Amaia.

Eguiluz Gortazar, Sofia.

Egurrola Echevarria, Miren Josune.

Eizagirre Gabiola, M. Luisa.

Eizmendi Peagarikano, Ana Maria.

Elizalde Isasa, Olaia.

Elorza Intxausti, Maria Jose.

Epelde Mendizabal, Oihana.

Erauskin Olanga, Josune.

Esnal Zalakain, Elixabete.

Etxaniz Altube, Ander.

Etxaniz Osa, Aintzane.

Etxebarria Antuano, Mikel.

Etxebarria Aresti, Estibaliz.

Etxebarria Ikazuriagagoitia, Mikel.

Etxeberria Gonzalez, Esteban.

Etxeberria Irizar, Amagoia.

Etxeberria Uzkudun, Eukene.

Etxenagusia Ruiz, Luis Alberto.

Fernndez Antia, Idoia.

Fernandez Garitaonandia, Aitor.

Fernandez Molano, Montserrat.

Foces Herrero, Iratxe.

Foruria Amunategi, Sergio.

Fuentes Gonzlez, Joan.

Galan Elizegi, Pili.

Galarza Bilbao, Agurtzane.

Garai Resa, Aintzane.

Garay Isasi, Jon.

Garmendia Lpez, Uxue.

Gartzia Payo, Amaia.

Gaztaka Gandarias, Maider.

Genua Segurola, Olatz.

Gogorza Ulazia, Eider

Goikoetxea Idigoras, Olatz

Goldaraz Busto, Oskar

Gonzalez Garcia, Oihane.

Gonzalez Valle, Josune.

Gorostidi Salinas, Kristina.

Gulln Urmeneta, M. Isabel.

Gurruchaga Olazabal, Eunate.

Hermosa Reboredo, Idoia.

Hormaetxea Bergaretxe, Mara.

Ibaez Fernandez, Aritz.

Ibaez Palacios, Marta.

Idoeta Baskaran, Garbie.

Igartzabal Bidegain, Iigo.

Inuntziaga Barrenetxea, Iraia.

Iurrieta Gabilondo, Elene.

Iradier Gil, Eneko.

Irastorza Larrea, Izaskun.

Iriarte Gonzalez, Oier.

Iriondo Elustondo, Jose Alberto.

Irureta Jauregi, Amaia.

Irureta Zumeta, Miren Ainhoa.

Isazelaia Meaurio, Isabel.

Iturricastillo Arrizabalaga, Aitziber.

Izaga Gonzlez, Rikardo.

Izagirre Abrisketa, Aitana.

Izaguirre Gonzalez Echeverri, Martzel.

Izquierdo Gil, Zuria.

Jausoro Izurrategi, Idoia.

Jimeno Somohano, Ander.

Juaristi Sodupe, Sorkunde.

Kanpo Artetxe, Maddi.

Kareaga Cantero, Maite.

Kerejazu Lahora, Iaki.

Laespada Martinez, Fabian.

Laiuno Bilbao, Marije.

Laka Urbieta, Bihotza.

Larrea Manzarraga, Maider.

Lasaga Bujanda, Amaia.

Lasagabaster Alvarez, Ainhoa.

Latorre Urieta, Maria Jose.

Latorre Urieta, Maria Carmen.

Lazaro Flores, Lierni.

Legarreta Del Rio, Iker.

Leibar Urrejola, Maider.

Lete Txakartegi, Amaia.

Liquete Ortuzar, Irati.

Lizarraga Gonzalez, Lydia.

Lizaso Urretavizcaya, Maddalen.

Lopetegi Odriozola, Mercedes.

Lopez de Ipia Urbaneta, Koldo.

Loroo Belamendia, Ainara.

Madariaga Gurtubay, Begoa.

Madariaga Maroto, Lukene.

Maguregui Izaguirre, Gorane.

Makatzaga Jimenez, Gentzane.

Mauleon Garcia, Esther.

Mendi Markuerkiaga, Olatz.

Mendizabal Ramirez, Marta.

Mentxaka Lopez, Eider.

Migeltorena Tolosa, Udane.

Migoya Vargas, Amaya.

Muguruza Eizagirre, Araitz.

Murgiondo Moiua, Maddi.

Murillo Arizmendi, Marijo.

Murillo Garcia, Susana.

Nuez Esteban, Iaki.

Obineta Gorostidi, Ariane.

Ochoa Alonso, Aitziber.

Odiaga Galletebeitia, Jose Angel.

Ogiza Argoitia, Karmele.

Olabe Cerrillo, Celia.

Olaizola Oederra, Jone.

Olano Guergue, Isabel.

Olazabal Azpeitia, Gorka.

Olazabal Leonet, Amaia.

Olea Urresti, Eneko.

Onaindia Meabe, Jon.

Onandi Gondra, Janire.

Ordax Bengoa, Maite.

Oregi Azkarate, Irune.

Ormaetxea Uribarri, Ekain.

Ormazabal Telleria, Arantxa.

Otaegui Velez, Maria.

Otegi Saez de Eguilaz, Maialen.

Pagazaurtundua Gonzlez, Julen.

Pedreo Alcolea, Jokin.

Perez Vertiz, Javier.

Ponte Saenz, Joseba.

Pradera Garate, Aintzane.

Rabanal Esparta, Garazi.

Redondo Del Canto, Asier.

Rekagorri Arrizabalaga, Ane.

Rementeria Totorika, Agurtzane.

Rodrguez Galin, Garazi.

Rodriguez Nuez, Carmen.

Rotaetxe Olabarria, Itziar.

Ruiz de Gauna Hernandez, Iban.

Ruiz Izquierdo, Irene.

Saez Baztan, Ainara.

Sagastume Yubero, Izaskun.

Salbarredi Sarasola, Lide.

San Jose Garmendia, Oihana.

San Martin Aranzeta, Elena.

Sanchez Fernandez, Marta.

Sanchez Texeira, Ainhoa.

Sangrador Snchez, Argie.

Sanz Riezu, Maite.

Solatxi Kortabitarte, Nerea.

Suarez Alcorta, Garazi.

Terrazas Endemao, Maite.

Tolosa Zabala, Jone.

Trigueros Gonzlez, M.Jos.

Txarterina Goikuria, Joana.

Ugalde Beroiz, Xabi.

Ugarriza Egiluz, Karmele.

Ugarriza Olabarria, Juan Carlos.

Uitzi Abarquero, Itsaso.

Uriarte Fernandez, Lore.

Urigoitia Bengoa, Paula.

Urreaga Etxeberria, Bakarne.

Urriz Goikoetxea, Iraide.

Urtizberea Alday, M. Gemma.

Urtzelai Agirre, Agustin.

Vara Catalan, Almudena.

Varona Urbina, Iaki.

Zarandona Azarloza, Ainhoa.

Zarate Soloeta, Joseba.

Zarraga Landa, Errose.

Zarraga Urbieta, Iker.

Zubeldia Irureta, Arritokieta.

Zubielki Goi, Saioa.

Zurinaga Atutxa, Naiara.

Zurutuza Estevez, Xabier.

C1 maila:

Alaba Izurrategi, Nerea.

Abio Gangoiti, Mikel.

Abos Mendizabal, Nerea.

Acedo Egiluz, Iaki.

Agirre Andonegi, Miren Nekane.

Agirre Badiola, Fernando.

Agirre Cascallana, Monika.

Agirre Etxebarria, Hodei.

Agirre Olaizola, Aintzane.

Agirre Pinedo, Asier.

Agirregabiria Agirre, Karmele.

Agirregabiria Basaguren, Jaione.

Aguilar Perez, Sandra.

Aierbe Auzmendi, Ane Elixabet.

Akerreta Hernandez, Aitziber.

Albizbeaskoetxea Hormaetxea, Julen.

Aldabaldetreku Rekalde, Alaitz.

Aldaburu Solabarrieta, Beat.

Aldazabal Barrenetxea, Jaione.

Aldekoa-Otalora Astarloa, Ziortza.

Alduntzin Gastesi, Koldo.

Alegria Jaio, Anabel.

Alonso Gutierrez, Mirian.

Altuna Olano, Mikel.

Alvarez Aiartza, Julen.

Amesti Gallastegi, Miren.

Amiano Arregi, Joseba Imanol.

Amundarain Oronoz, Oihana.

Anakabe Lekue, Ander.

Andonegi Abaroa, Iban.

Angulo Barn, Amaia.

Arakistain Egaa, Nekane.

Aramendi Arana, Martin.

Aranburu Artano, Jon.

Aranburu Pozueta, Gurutze.

Aranburu Rodriguez, Xabier.

Aranegi Lekue, Estibalitz.

Aranoa Gerrikabeitia, Nieves.

Arbelaitz Villaquiran, Idoia.

Aretxabaleta Gandiaga, Mertxe.

Aristondo Barreras, Iaki.

Arizaga Altuna, Aritz.

Ariznabarreta Trigo, Andoni.

Arkotxa Idiakez, Iaki.

Armaolea Campo, Josu.

Arratibel Aramburu, Ainhoa.

Arregi Elosua, Ainhoa.

Arriaga Amillategi, Eneritz.

Arrieta Archilla, Urtzi.

Arrillaga Bereciartua, Mikel.

Arriola Fontecha, Urtzi.

Arrizabalaga Van Remoortere, Kaiet.

Arroyo Izkoa, Josu.

Arruabarrena Luz, Iosu.

Arruabarrena Ugartemendia, Judith.

Arruti Arce, Amaia.

Artabe Etxebarria, Ziortza.

Artola Malangre, Xabier.

Artola Sarobe, Ander.

Astondoa Uria, Klara.

Astorkiza Iruretagoiena, Iaki.

Astorkiza LLuvia, Ibon.

Asurmendi Gartzia, Joseba Aitor.

Aurre Azurmendi, Josu.

Avila Gonzalez, Soiartze.

Ayesta Mezo, Leire.

Azcue Echeverria, Ane.

Azkuenaga Zabala, Yolanda.

Azpirotz Larzabal, Olatz.

Azurmendi Sarasua, Begoa.

Balerdi Aranburu, Iban.

Barainka Enzunza, Antxon.

Barandiaran Ezponda, Aintzane.

Barandiaran Mendizabal, Miren Lore.

Barbarias Garaizar, Izaskun.

Barrenetxea Zabala, Idoia.

Barrigon Maidagan, Pablo.

Barrios Vazquez, Mikel.

Bartra Arenas, Oihana.

Basauri Miota, Amaia.

Basogain Urrutia, Jon Xabier.

Bastida Itarte, Xabier.

Bastida Loinaz, Ana Isabel.

Begiristain Apaolatza, Laida.

Bengoetxea Otegi, Idoia.

Benitez de Lugo Artamendi, Ibon.

Beristain Agirre, Iaki.

Bernaola Etxebarria, Maite.

Betzuen Bilbao, Xabi.

Bijueska Solatxi, Itziar.

Bilbao Arenaza, Otsanda.

Bilbao Aresti, Eneko.

Bilbao Villasante, Josu.

Braceras Izaguirre, Aloa.

Brocal Leoz, Leire.

Caballero Paredes, Eugenia.

Calvillo Tejedo, Elena.

Camarero Olasolo, Miren Arantzazu.

Campo Aranzabal, Nerea.

Carrascosa Vacas, Elisabet.

Castaos Galdames, Erika.

Cerro Serna, Edurne.

Correa Muniozguren, Marta.

Corres Larrauri, Susana.

Criado Nieto, Uxue.

Cuellar Gonzalez, Nerea.

De Olano Martinitz-Xil, Garazi.

Del Olmo Zubeldia, Maider.

Daz de Ilarraza Snchez, Irantzu.

Diaz de Mendibil Sarasti, Jon.

Dorado Salguero, Piedad.

Egiguren Imaz, Izaskun.

Eguskiza Arenas, Begoe.

Elias Landa, Ane.

Elizondo Arrieta, Karle.

Elorriaga Ortega, Ibai.

Ereo Argiarro, Begoa.

Errasti Mendizabal, Sara.

Errazkin Vicente, Aitor.

Erzilla Aroma, Miren Bihotza.

Estibez Olea, Aritz.

Esturo Errazti, Miren.

Etxague Burgos, Gontzal.

Etxaniz Rojo, Xabier.

Etxebarria Artetxe, Idoia.

Etxebarria Caballero, Jokin.

Etxebarria Gumuzio, Edurne.

Etxebarria Perez de Nanclares, Irantzu.

Etxeberria Egia, Ione.

Etxegarai Elgezabal, Maitane.

Etxeguren Usategi, Gurutze.

Etxenike Tom, Maria Victoria.

Fernandez de Ortega Larruzea, Aitor.

Fernandez Garcia, Xipri.

Fernandez Lorente, Koldo.

Fernandez Trigo, Imanol.

Ferrari Martinez, Tamara.

Galdeano Acebo, Gorka.

Galparsoro Agirre, Irati.

Garai Urkixo, Ane.

Garate Aizpurua, Eleuterio.

Garay Gaubeka, Eufemia.

Garbaio Ortega, Alberto.

Garcia Guerra, Jone.

Garitagoitia Baskaran, Itziar.

Garitaonandia Guenetxea, Esther.

Garmendia Apezetxea, Xabier.

Garrido Tamayo, Veronica.

Gaztelumendi Gaztelumendi, Aiako Harria.

Gereta Alberdi, Pili.

Goikoetxea Asurabarrena, Irati.

Goikoetxea Asurabarrena, Ekaitz.

Goikoetxea Madariaga, Izaro.

Goikoetxea Nagore, Marta.

Gomez Fernandez, Lorena.

Goi Seminario, Maite.

Gonzalez Gomez, Olaia.

Gonzalez Larrea, Maria Soledad.

Gonzlez Vzquez, Mara Sofa.

Gorostizaga Ollobarren, Aitor.

Gutierrez Monasterio, Bingen.

Hamu Uriatxe, Adela.

Herraiz Alvaro, Garbie.

Ibaez Mugerza, Julen.

Ibarra Barandika, Pili.

Ibarrondo Arcelus, Maider.

Idoiaga Lexartzegi, Ainara.

Igarza Etxaniz, Ekaitz.

Illarramendi Beitia, Malen.

Iarra Laskurain, Felipe.

Ingunza Renteria, Maite.

Intxaurraga Grijelmo, Jon.

Iurrieta Gabilondo, Eneida.

Irastortza Telletxea, Saioa.

Iriarte Nieva, Andrea.

Irigaray Arrastia, Oihane.

Iriondo Laka, Miren Arantzazu.

Irureta Iruretagoiena, Gurutze.

Iruretagoiena Busturia, Lander.

Iruskieta Quintian, Mikel.

Isasi Salaberria, Kepa.

Iturain Azpiroz, Ana.

Iturbe Tolosa, Andoni.

Iturregi Martin, Jon.

Iturriaga Alvarez, Karmentxu.

Iturrioz Larraza, Miren.

Iturrioz Rubio, Kepa.

Iza Aspiazu, Elisabet.

Izagirre Zugazaga, Marta.

Jimenez Aragon, Garazi.

Juaristi Ladron de Guevara, Joseba.

Kaltzakorta Astorkia, Nerea.

Kazabon Cousillas, Mattin.

Koskorrotza Madarieta, Ane.

Krutxaga Barga, Fernando.

Landa Mendibe, Joxe Mari.

Landajo Uriarte, Ainara.

Landaluze Unzalu, Igor.

Landera Vaquero, Almudena.

Larraaga Bilbao, Amaia.

Larrauri Landa, Garbie.

Larrea Tajada, Oihana.

Lasa Altuna, Mikel.

Lauzirika Amias, Unai.

Lauzirika Gerrikagoitia, Igor.

Legarreta Legarreta, Asier.

Leonet Santa Cruz, Urtzi.

Linazisoro Orella, Xabier.

Lizarralde Azkoaga, Myriam.

Lobit Coln, Elena.

Loinaz Izaguirre, Miren Karmele.

Lopetegi Larraaga, Koro.

Lopez Amenabar, Garbie.

Lopez Castro, Juan Luis.

Lopez de Alda Aizpuru, Ioritz.

Lopez de Alda Aizpuru, Beat.

Lopez de Alda Azkoitia, Luis Angel.

Lopez Lana, Idurre.

Lopezortega Murua, Garoa Amaia.

Loroo Etxeandia, Olga.

Luzuriaga Gabia, Mertxe.

Macho Aguillo, Margarita.

Macho Aguillo, Gemma.

Madinabeitia Garaikoetxea, Larraitz.

Maia Abasolo, Julene.

Maiza Legasa, Ibai.

Mancisidor Villamediana, Eneritz.

Mardaras Lejarreta, Arrate.

Marquez Gutierrez, Mari Carmen.

Martin Lorente, Gontzal.

Martin Martin, Asier.

Martinez Azkuenaga, Gontzal.

Martinez de Luko Saez de Lafuente, Josu.

Martinez Olalkiaga, Iaki.

Martnez Velasco, Antxoka.

Martinez Zamora, Luis.

Mayor Gonzalez, Iker.

Mentxaka Ugarte, Jabier.

Mitxelena Gamio, Itziar.

Montoya Gaitero, Alfonso.

Morcillo Torres, Antton.

Mosteiro Robredo, Jose Inazio.

Muniain Poblacion, Eider.

Murgia Esteve, Zurie.

Murgiondo Villar, Ernesto.

Muruaga Amondarain, Ibon.

Navarro Valle, Amaia.

Nieva Ponga, Estibalitz.

Oar-Arteta Bereziartua, Ana.

Ochoa Ansotegui, Maria Isabel.

Ochoa Castao, Rosa M..

Ocio Diaz de Otazu, Teretxu.

Odriozola Korta, Olatz.

Olabarria Goikoetxea, Naia.

Olabarria Llona, Itziar.

Olaeta Durana, Leire.

Olalde Corres, Unai.

Olalde Dominguez, Unai.

Olano Madariaga, Joseba.

Olaso Berriozabalgoitia, Milagros.

Olazabal Arruabarrena, Eneko.

Onandi Gondra, Amaia.

Oederra Agirregabiria, Idoia.

Oregi Azkarate, Ane.

Ortuzar Yandiola, Aritza.

Ostolaza Galdos, Josu.

Otaegi Etxezarreta, Iigo.

Otazua Orue, Berdaitz.

Oyanguren Bengoa, Miren.

Prez Aguirre, Estibaliz.

Perez Martinez, Raul.

Perez Rodriguez, Jose Felix.

Polln Castrillo, Susana.

Rabanal Virtus, Mikel.

Ramirez Martinez de Osaba, Pello.

Redondo Sagasti, Garbie.

Reguero Colmenero, Jose Miguel.

Renteria Muniategi, Jon Joseba.

Requero Zabala, Miren Irune.

Revuelta Hernndez, Jose Luis.

Rico Tolosa, Miren.

Robledo Uriarte, Lourdes.

Rodriguez Azkorra, Begoa.

Ruiz Oleagordia, Jagoba.

Saenz de Biteri Ugarriza, Iraia.

Sainz Nuez, Itxaso.

Salazar Badiola, Oihana.

Salinas Elosegi, Aitziber.

Salvador Navarro, Atxarte.

San Sebastian Lasa, Elixabet.

Sanchez Barrado, Jon.

Sanz Sanchez, Maddi.

Sarrionandia Ariznabarreta, Puri.

Sarrionandia Olabarri, Amaia.

Segura Arkauz, Ainhoa.

Segurola Orbegozo, Lorea.

Serrano Etxebarria, Alberto.

Solabarrieta Eizagirre, Miren Terese Josune.

Sopelana Alonso, Fernando.

Susperregi Ezeiza, Ana.

Tellabide Amunarriz, Ihintza.

Tom Telletxea, Lierni.

Tueros Olabarrieta, Javier.

Txapartegi Jauregi, Arantza.

Txurruka Allika, Alazne.

Ugarte Garbizu, Maider.

Ugarteburu Iturbe, Amaia.

Urbieta Astigarraga, Kepa.

Urdangarin Arrieta, Jon.

Urdanpilleta Arruti, Olatz.

Uriarte Amuriza, Ainhoa.

Uriarte Larrinaga, Gorka.

Uribarri Artaloitia, Maider.

Urizar Sarasua, Amaia.

Urkiaga Fuldain, Itsaso.

Urrezola Loiti, Oihana.

Urriz Goikoetxea, Joseba Koldobika.

Urruzola Balerdi, Jasone.

Uterga Orue, Eneko.

Vallejo Garca, Cristina.

Vzquez Salgado, Alberto.

Velez de Mendizabal Lopez de Robles, Edorta.

Vicario Lpez de Juan Abad, Virginia.

Villanueva Olabarria, Itziar.

Vitoria Tejado, Leire.

Yarto Mendinueta, Maria Lourdes.

Zabala Alava, Aritz.

Zaballa Tejada, Joseba.

Zarain Elorriaga, Pili.

Zarain Elorriaga, Karmele.

Zarandona Torvisco, Biosne.

Zarate Fradua, Jon.

Zarraga Ipia, Iker.

Zarraga Pea, Teresa.

Zestau Baraibar, Ima.

Zinkunegi Simon, Garazi.

Zorrilla Martin, Natalia.

Zuazo Aspiazu, Iraia.

Zuazola Olano, Iratxe.

Zubeldia Telletxea, Rosa.

Zubeldia Zumarraga, Hostaitza.

Zubiaga Gallastegi, Maria Victoria.

Zubiaga Odriozola, Ione.

Zubiaur Urraza, Saioa.

Zugadi Mendiburu, Nora.

Zulueta Ogeta, Eba.

Zumarraga Luzuriaga, Bakartxo.

Zumeta Olavera, Marta.

Zurbano Villate, Iigo.

C2 maila:

Alberdi Sololuze, Paulo.

Aldai Arrillaga, Jose Angel.

Alkorta Alberdi, Garbie.

Altuna Zurutuza, Eli.

Antxia Uribe-etxebarria, Jon.

Aranguena Aristi, Julio.

Arbelaitz Villaquiran, Borja.

Arieta-Araunabea Alzaga, Joseba.

Astigarraga Ibarluzea, Arantza.

Atxa Elordui, Mikel.

Ayala Alvarez, Iratxe.

Barandiaran Barandiaran, Jaione.

Beitia Agirretxea, Itxaso.

Beitia Telleria, Nerea.

Beloki Oiartzabal, Inge.

Bilbao Goikoetxea, Olatz.

Egiguren Golmaio, Maite.

Elordi Alburquerque, Ane.

Elordui Etxebarria, Igor.

Elosegi Azpiazu, Mikel.

Escudero Bizkarguenaga, Begoa.

Etxaniz Osa, Nerea.

Etxebarria Larrozea, Alaitz.

Galicia Lambarri, Miguel.

Genua Alzuri, Idoia.

Goi Salaberria, Iker.

Ibargurengoitia Valle, Erlantz.

Irusta Zamalloa, Antton.

Justo Gonzlez, Sonia.

Korta Gabiola, Esther.

Labaien Olasolo, Alex.

Landa Zalbidea, Irati.

Lartategi Yustos, Josu.

Maioz Basterretxea, Laura.

Mnguez Sdaba, David.

Miranda Aranguren, Imanol.

Mungia Idarreta, Josinazio.

Odriozola Zubillaga, Aitor.

Orbegozo Arrizabalaga, Itziar.

Otao Lizarralde, Aize.

Perez Eguireun, Miren.

Redondo Etxeberria, Garazi.

Rezola Eskisabel, Iaki.

Rodrguez Garca, Ibon.

Solozabal Corcho, Lander.

Urzaa Arrien, Galder.

Valle Viuales, Iker.

Villasante Gomez, Maite.

Zabaleta Agirre, Olatz.

Zaldua Arrillaga, Amaia.

Zarraga Azumendi, Arkaitz.

Zubikarai Lertxundi, Agurtzane.

Zubillaga Goi, Goretti.

Gaiarekin lotutako edukiak


Eskumenak eta transferentziak

Ez dago lotutako edukirik.

Garrantzi juridikoko dokumentazioa

Ez dago lotutako edukirik.